Plarad

Birinci sınıf vida tekniği

1962 yılında Paul-Heinz Wagner tarafından kurulan Maschinenfabrik Wagner GmbH & Co. KG şirketi 50 yıldır Plarad markasıyla vida tekniği alanında kaliteyi, yenilikçiliği ve güveni temsil etmektedir.

Manuel tork çoğaltıcıdan komple otomatik vidalama sistemine kadar yedi ürün hattıyla Wagner makine fabrikası, piyasadaki en geniş ürün yelpazesini sunuyor. Birbiriyle mükemmel uyumlu olan cihazlardan yararlanıyor ve vida durumlarınızla ilgili tüm ürünleri tek elden alıyorsunuz.

Şirketin başarılı stratejisi Mayıs 2012'den bu yana Genel Müdür Dr. Klaus Rodemann (sağdaki fotoğraf) tarafından sürdürülmektedir. Yaklaşık 150 çalışanın bilgi birikimi, müşteri beklentilerinin de üzerine çıkmak, lider bir markanın kalite istemlerinin hakkını vermek ve yarının ürün ve servis yeniliklerini geliştirmek söz konusu olduğunda bir temel oluşturmaktadır.

Demonstration am Schraubfall
Geschäftsführer Dr. Rodemann

Genel Müdür: Dr. Klaus Rodemann

Geniş kapsamlı yetkinlik

Her şey bir çatı altında: Geliştirme, konstrüksiyon, montaj, bakım ve tamirat, kalibrasyon, eğitim, analiz ve danışmanlık. Plalrad tüm bu hizmetleri ve yetkinlikleri bir araya getirir ve bu şekilde vida tekniği dünyasında eşsizdir.

Plarad gerçek bir üretici markasıdır ve müşteriye geniş ölçekli ve dünya çapında yakın olmaya özellikle önem verir.